Lekarz rodzinny w Białymstoku

Zdjęcia:

Województwo: podlaskie
Firma: Centrum Medyczne Ryska
Powiat: m. Białystok
E-mail: [email protected]
Strona WWW: https://www.cmryska.pl/lekarz-rodzinny-w-bialymstoku
   
dodano: 2018.01.28
ważne do: 2020.04.18

Szczegóły ogłoszenia:

Przychodnia w Białymstoku zapewnia kompleksowe usługi medyczne w obrębie licznych obszarów medycznych. Decydując się na nasze centrum medyczne, zyskasz pewność, że o Twój stan zdrowia będą się troszczyć eksperci z wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Prowadzona przez nas specjalistyczna placówka oraz profesjonalny personel pielęgniarski i lekarski zapewni Ci szybszy powrót do formy w komfortowych warunkach.
Centrum medyczne  to luksusowa przychodnia gwarantująca wielopoziomową opiekę doktora rodzinnego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz dostęp do specjalistów mnóstwa dyscyplin medycznych.
Zapewniamy opiekę POZ dla dzieci i niemowlaków,dorosłych oraz opiekę pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Ponadto oferujemy bezpłatne warsztaty w Szkole dla ciężarnych oraz bezpieczny pomiar bilirubiny u nowo narodzonych dzieci. Naszą dominującą domeną są także badania ultrasonograficzne dzieci i dorosłych, które wykonujemy w naszej placówce. Wykonujemy szeroki zakres badań USG począwszy od usg ślinianek ,  po usg układu moczowego i gruczołu krokowego skończywszy na usg tkanek miękkich i zmian położonych powierzchownie  i wielu innych. Nawiąż kontakt z prowadzonym przez nas lekarskim ośrodkiem  - niewątpliwie sprostamy Twoim oczekiwaniom. Zapewnimy także wsparcie w innych obszarach medycyny i komfortowe godziny otwarcia. Sprawdź nasz ośrodek!