Dzisiaj jest: 10.8.2020, imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Praca online dla każdego!

dodano: 2018.04.27 ważne do: 2020.07.26 wyświetleń: 335
Szczegóły ogłoszenia:
Wystartował nowy program partnerski HerbalsGroup z branży witaminy i suplementy diety.
Co to jest program partnerski?
Program partnerski HerbalsGroup.pl (w skrócie PP) to forma współpracy pomiędzy firmą Kredens Ziołowy sp. z o. o. a partnerem polegająca na tym, że w zamian za polecanie naszych produktów partner otrzymuje prowizję. Przykładowo: jeśli klient z Twojego polecenia zakupi produkt: Błonnik Prowitalny kosztujący 97 zł, Ty otrzymasz 19,40 zł prowizji. Jeśli klient zamówi trzy sztuki błonnika to otrzymasz prowizję w wysokości 3 * 19,40 zł!
Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak również z firmami.
Uczestnictwo w programie partnerskim jest w 100% darmowe. Nie mamy zamiaru ani teraz, ani w przyszłości pobierać opłat za wpisowe, ani "miesięcznych abonamentów" za uczestnictwo w PP.
Wypłaty realizujemy gdy na swoim koncie partnerskim uzbierasz minimum 70 złotych. Ponieważ realizacja wypłaty pochłania pewne zasoby (trzeba zrealizować przelew, przesłać dokumenty do księgowości, a w przypadku osób fizycznych odprowadzić zaliczkę na podatek dochodowy i w następnym roku kalendarzowym wysłać do partnera PIT-11), więc próg wypłaty został skalkulowany na takim poziomie, aby formalności związane z realizacją wielu wypłat na groszowe kwoty nie sparaliżowała naszej pracy.
Prowizje od sprzedaży wynoszą 20%-10%
Na start za rejestrację dostaje się 20 złotych! (Bonus na powitanie)
Zapraszam po więcej na http://www.herbalsgroup.pl/go/80 lub email: [email protected]
Kontakt
Asia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.