Dzisiaj jest: 21.8.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Ogłoszenie:

PAKOWANIE ELEMENTÓW DROBIU- PRACA W HOLANDII bez stawki wiekówkowej

dodano: 2017.11.30 ważne do: 2020.04.18 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych
DO PAKOWANIA I SORTOWANIA ELEMENTÓW DROBIU.

Mile widziane kobiety oraz pary.

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki bez wiekówki,
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach, hotelach,
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie,
- pracę w okolicach Oss.

Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- gotowość podjęcia pracy na chłodni.

Zakres obowiązków:
- pakowanie, sortowanie elementów drobiu (praca przy taśmie).

Wyjazdy organizowane są w weekendy.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV z dopiskiem: pakowanie elementów drobiu, na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Szczegóły na http://www.klaverteam.com

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
Częstochowa, ul. Gminna 131
Zapraszamy od 09:00-17:00
+48 570901913
Kontakt
Klaver
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności