Dzisiaj jest: 18.10.2021, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ogłoszenie:

KAMIENIARZ- PRACA W OKOLICACH ZEELAND - Holandia

dodano: 2020.03.11 ważne do: 2025.08.31 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: KAMIENIARZ w okolicach Zeeland, Holandia.

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako kamieniarz
- wymagana znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- mile widziany własny samochód
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie opłaca pracodawca
- ubezpieczenie opłaca kandydat
- wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570 901 033 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila [email protected] w tytule dając dopisek: „kamieniarz"

Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności