Dzisiaj jest: 5.10.2022, imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda
Ogłoszenie:

Zatrudnię do kampani płatnych PPC

dodano: 2018.01.18 ważne do: 2025.08.31 wyświetleń: 793
Szczegóły ogłoszenia:
Dzień dobry!

Nazywam się Patrycja Kaczorowska, administruję witryny poruszające tematy naturalno prozdrowotne – wszystkie naturalne zioła, specyfiki i tak dalej. Po czasie, który włożyłam w stworzenie tych serwisów w końcu postanowiłam zainwestować w swój produkt, który zamierzam dystrybuować stricte na tym rynku.
Jest to branża niezwykle konkurencyjna – dlatego potrzebuję specjalisty od płatnych kampani PPC, który może się pochwalić doświadczeniem w tak niszowej branży.
Mam włąsną listę mailingową, więc wstępne dopasowanie klientów będzie znacznie ułatwione. Nie zmienia to jednak faktu, że kładę nacisk na jej znaczne rozbudowanie i bazowanie w pierwotnym etapie na zimnych klientach. 
Nie potrafię jednak samodzielnie się wszystkim zająć, więc potrzebuję kogoś kto kto zdejmie ze mnie ten obowiązek.

Wynagrodzenie za przeprowadzoną kampanię i konwersję, którą ustalimy. Niestety mam już dosyć marketingowych bajkopisarzy, którzy obiecują gruszki na wierzbie, a potem branża ich pochłania pokazując brak jakiejkolwiek kompetencji.

Czekam na kontakt. Tylko z portfolio.
 
Kontakt
Patrycja Kaczorowska
Piła, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.