Dzisiaj jest: 18.10.2021, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ogłoszenie:

PORADNIA DIETETYCZNA CDS GIŻYCKO DIETETYK DIAGNOSTYKA NIETOLERANCJI GIŻYCKO

dodano: 2018.10.22 ważne do: 2025.08.31 wyświetleń: 230
Szczegóły ogłoszenia:
Pełen zakres usług świadczonych przez Centrum Dietetyki Stosowanej każdemu Pacjentowi gwarantuje uzyskanie zadowalających efektów odchudzania, poprawę zdrowia, kondycji fizycznej oraz zmianę nawyków żywieniowych.
Opieka dietetyka z Centrum Dietetyki Stosowanej oznacza opracowanie diety, analizę składu ciała oraz wizyty kontrolne zapewniające możliwość modyfikacji diety w celu umożliwienia Pacjentowi osiągnięcia zamierzonych efektów odchudzania oraz wyeliminowanie ryzyka wielu chorób: chorób serca, chorób tarczycy, cukrzycy czy otyłości. Skuteczność diety przygotowanej przez dietetyka jest znacznie wyższa, niż diet domowych. Porady dietetyka uwzględniają nie tylko zapotrzebowanie na kalorie, ale również aktywność fizyczną, styl życia, regularność posiłków czy preferowane produkty.
Wsparcie dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej sprawia, że stres związany z odchudzaniem  zostaje wyeliminowany, ponieważ dieta uwzględnia produkty, które Pacjent zna i  lubi. Dodatkowo, każda dieta opracowana przez dietetyków CDS uwzględnia potrzeby całej rodziny. Doświadczenie naszych dietetyków pozwoliło stworzyć ofertę pakietów medycznych, które umożliwiają skorzystanie z oferty poradni w podstawowym zakresie przez Internet.  Poradnia CDS wprowadziła do oferty nowe  pakiety usług dietetycznych umożliwiające diagnostykę nietolerancji pokarmowych, obejmujące zestaw badań laboratoryjnych pomocnych w diagnostyce przyczyn funkcjonalnych zaburzeń pracy przewodu pokarmowego i tzw. Zespołu Jelita Drażliwego o podłożu nieimmunologicznym, czy badania w kierunku nadwrażliwości pokarmowej często mylonej z alergiami pokarmowymi.  Każdy z pakietów pozwala osiągnąć pożądane przez Pacjenta efekty odchudzania. Rozsądne ceny usług dietetycznych oferowanych przez Centrum Dietetyki Stosowanej: konsultacji, wizyt kontrolnych czy modyfikacji jadłospisu w poradni CDS oraz wygodna forma konsultacji przez Internet sprawiają, że poradnia dietetyczna CDS jest najchętniej wybieraną poradnią dietetyczną na Podlasiu.  Poradnia Centrum Dietetyki Stosowanej uruchamia nowe gabinety w lokalizacjach najbardziej pożądanych przez Pacjentów. Nowe gabinety poradni dietetycznej CDS funkcjonują już w Bielsku Podlaskim, Wysokiem Mazowieckiem, a teraz także w Giżycku. Pacjenci z Giżycka i okolic mogą skorzystać z usług dietetyka w nowo otwartym gabinecie dietetyka w Giżycku przy ul. Plac Dworcowy 1. Gabinet poradni dietetycznej CDS w Giżycku mieści się w budynku dworca PKP, co znacznie ułatwia odnalezienie gabinetu. Dietetyk z CDS realizujący wizyty w  gabinecie w Giżycku  przyjmuje rezerwacje wizyt telefonicznie pod numerem  509 977 512. Rezerwacji wizyty w poradni dietetycznej CDS można dokonać także za pośrednictwem strony internetowej http://www.cds-dieta.pl. Na stronie znajduje się formularz rejestracji umożliwiający rezerwację najbardziej dogodnego  terminu wizyty w poradni dietetycznej CDS  z możliwością wyboru lokalizacji poradni, specjalisty oraz godziny wizyty. Nasi dietetycy chętnie zapoznają Państwa z zakresem świadczonych usług oraz odpowiedzą na wszelkie pytania tel. 792 930 144 oraz w odpowiedzi na zapytania przesłane na adres e-mail: [email protected].
 
Kontakt
Centum Dietetyki Stodowanej
ul. Plac Dworcowy 1, 11-111 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.cds-dieta.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.